ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

(Za)chráňte svoje črevo-aj pečeň, žlčník a pankreas - kniha

Doba tráviacich problémov vyžaduje nový pohľad na ich riešenia, ale aj nový pohľad seba, na svoje jedlo a svoje životné návyky. MUDr. Igor Bukovský, PhD. prináša knihu, v ktorej nájdete všetko podstatné, čo sa týka porúch a ochorení tráviaceho traktu – od úst až po konečník, od zápalu ďasien až po varixy a rakovinu hrubého čreva. Vrátane praktických návodov na zloženie stravy a používanie výživových doplnkov po operáciach brucha, žalúdka a čreva.
Kód: 143101
Dostupnosť: Kontaktujte nás
26,00€

Autor pracoval na knihe počas niekoľkých rokov a zosumarizoval ju najmä vďaka svojmu štúdiu medicíny, lekárskej praxi aj času, ktorý venoval stúdiu odbornej aj špeciálnej literatúry. Doktor tiež 12 rokov vyučoval na Lekárskej fakulte, neustále aktualizoval prednášku Zachráňte svoje črevo a tiež sa venoval pacientom s poruchami trávenia.

Táto kniha prináša:

20 kapitol (obsah vidíte na obrázku), aktualizácie a novinky z výskum, praktické riešenia najčastejších ochorení tráviaceho systém, odporúčania na úpravu stravy a vhodné výživové doplnky a vzrušujúce informácie, ktoré zmenia váš pohľad na seba!


Kniha vás prekvapí, poučí, zabaví a nasmeruje k lepšiemu tráveniu, imunite a zdraviu.


Autor: MUDr.  Igor Bukovský, PhD.

Jazyk: slovenský

Počet strán: 282

Rok vydania: 2019

 

 

 

 

Vlastnosti
materiál papier, pevná väzba
hmotnosť 1041g
rozmery 225×226 mm
Tagy produktu