Set na holenie - strieborný jazvec a močiarny dub

3-dielny set na holenie od nemeckej značky Mühle - štetka na holenie so štetinami zo strieborného jazveca, kovový holiaci strojček na klasické žiletky a praktický pochrómovaný stojan na zavesenie štetky a strojčeka. Umožňuje tak správne skladovanie holiacich potrieb. Rúčka na štetke a holiacom strojčeku je vyrobená z močiarneho duba.
Kód: S091H873SR
: Mühle
Dostupnosť: Kontaktujte nás
160,00€

Chróm má veľa kvalít, aj preto sa používa na výrobu holiacich potrieb - materiál nehrdzavie, je dlhotrvácny a má luxusný a lesklý vzhľad. 

Rúčka štetky a strojčeka je vyrobená zo vzácneho materiálu - pochádza z dreva, ktoré sa pred storočiami ponorilo do močiara a prešlo mnohými procesmi zmeny. Tým sa drevo zachovalo prirodzené a trvácne. Za tmavú farbu je zodpovedná kyselina trieslová, ktorá sa v močiaroch nachádza. Takéto dubové kmene sa nájdu veľmi zriedka - aj to robí materiál vzácnym a luxusným. Farba dreva sa rôzni - od hnedej, cez tmavšiu hnedú až po hnedočiernu. Niekoľko preleštení kvalitným olejom dodá materiálu odolnosť voči vode a pololesklý až matný vzhľad.  

Štetiny zo strieborného jazveca - sú tie najkvalitnejšie, starostlivo vybrané štetiny na tieto ručne robené štetky na holenie. Štetiny ako krásny prírodný materiál sú obzvlášť jemné a ohybné. Majú schopnosť zadržať veľké množstvo vody a tak vytvoriť hustú, krémovú penu. Ďalším znakom kvality je aj čierny pásik na strieborných štetinách.

Kovový holiaci strojček je už po mnohé roky považovaný za nestarnúcu štýlovú klasiku. Precízne oholí každý kúsok tváre. Aj keď otvorený hrebeň strojčeka vyvoláva na začiatku rešpekt z používania - po zopár razoch si nacvičíte sklon čepele, silu a ťah ruky - a oholíte sa bezpečne a dokonale. Rozdiel oproti modernému strojčeku je, že hlavica strojčeka Mühle sa nehýbe.

Žiletka sa vymieňa tak, že odskrutkujete rúčku, už neostrú žiletku vyberiete a jednoducho vložíte novú. Do strojčeka pasujú aj klasické žiletky, ktoré sa dajú kúpiť kdekoľvek v drogérii.

Aby Vám štetka na holenie vydržala dlho ako nová, je potrebné ju uchovávať v zvislej polohe štetinami nadol - na to slúži praktický pochrómovaný stojan. Pri takomto uchovávaní voda steká mimo štetku a štetiny sa nerozstrapkávajú.

 

Vyrobené v Nemecku.

Vlastnosti
materiál močiarny dub, strieborný jazvec, pochrómovaná mosadz
Tagy produktu