Vrecká a obaly na potraviny

Kompostovateľné vrecká -desiatové-15ks

Skompostované do 90 dní
1,30€

Malé sieťové vrecká MS-2ks

Z biobavlny
4,30€

Malé sieťové vrecko -MS

Z biobavlny
2,50€

Plátené vrecká MS -2ks

Z biobavlny
5,50€

Plátené vrecko MS

Z biobavlny
3,10€

Sada vreciek na potraviny -MS

Z biobavlny - na zeleninu/ovocie, pečivo a chlieb
8,10€

Vrecká na ovocie a zeleninu - Take5nets

5 vreciek na ovocie a zeleninu
9,50€

Nákupná taška - MS

Z biobavlny
6,00€

Balíte dennodenne deťom, manželovi či sebe desiatu alebo obed do školy a práce? Hľadáte pekný, funkčný, použiteľný a ľahko udržiavateľný obal či zaizolovanú tašku na potraviny? Nechajte sa inšpirovať našou ponukou zn. Keep Leaf a Kids Konserve.

Vrecká a izolačné (izotermické) tašky sú z bavlny, s vnútornou nepremokavou vrstvou, prateľné. So zapínaním na suchý zips.

Veľkosť vrecka 18 x 16,5cm - ideálne na toast, rožtek či väčšinu mňamiek na desiatu.

Veľkosť tašky 25 x 15 x 13cm - vojdú do nej detské nádoby Kids Konserve i menšie nádoby U Konserve, v ktorých udržia jedlo teplé či studené.

Food Kozy® je originálny obal Kids Konserve na chlieb či ovocie z LDPE #4 je umývateľný, opakovateľne použiteľný, so suchým zipsom. Bez ftalátov, PVC alebo BPA. Využijete ho aj pri nákupoch krájaných syrov či masových výrobkov - odmietnite polyetylénovú fóliu na balenie nakupovaného tovaru a prispejte k čistejšej planéte.

Okrem týchto vreciek ponúkame široký sortiment bavlnených vreciek a tašiek na nákup ovocia, zeleniny, pečiva - aby ste mohli nakupovať bez odpadu, bez mikroténových vreciek a jednorázových tašiek.