ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Zkuste to doma sami - kuchyně - kniha

Namiesto nezdravých či drahých výrobkov a polotovarov zo supermarketu si môžete lepšiu alternatívu ľahko pripraviť aj doma. V knihe nájdete 137 receptov a nápadov do kuchyne, ktoré Vám ukážu, ako na to.
Kód: 143104
Dostupnosť: Kontaktujte nás
10,60€

Bežné výrobky z obchodov obsahujú veľa cukru, solí, tukov a syntetických prísad. Doma si ľahko pripravíte potraviny z prírodných surovín - čokoládová pomazánka, zeleninovo-koreninová pasta, sirup na kašel, rastlinné nápoje... Nechajte sa inšpirovať a urobte Vašu domácnosť o niečo zelenšou. :) 

Výhody domácej prípravy?

Namiesto umelých prísad obsahujú domáce výrobky prírodné suroviny. Niektoré dokonca rastú priamo "pred vašimi dverami a sú plné vitálnych látok pre vyváženú a zdravú stravu.

S domácimi produktami ušetríte velké množstvo obalového materiálu a plastov. Môžete dať prednosť regionálnym, sezónnym surovinám, predísť dlhým transportom a šetriť zdroje.

Domáce výrobky sú takmer vždy výrazne lacnejšie než kupované potraviny, predovšetkým vtedy, keď použijete iba čisto prírodné suroviny.

Príprava domácich výrobkov prináša radosť, stimuluje kreativitu, posiluje sebadôveru a budete vďaka nej o niečo nezávislejší.

Autor: tím autorov zo smarticular.net

Jazyk: český

Rok vydania: 2019

Počet strán: 192

 

 

 

Vlastnosti
materiál papier, brožovaná väzba
rozmery 147×210 mm
hmotnosť 200g
Tagy produktu