Bavlnené vrecúško na čaj

Bavlnené vrecúško s dlhou šnúrkou na sypaný čaj na opakované použitie. Vyrobené z organickej bavlny s certifikátom GOTS.
Kód: 425132
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
0,90€

Vrecúško z bavlny využijú najmä milovníci sypaného čaju. Šnúrka je dostatočne dlhá na použitie v hrnčeku i v čajníku.

Po použití stačí vrecúško prepláchnuť v rukách - obráťte ho naruby a opláchnite v studenej vode. V prípade potreby môžete použiť prostriedok na umývanie riadu. Vrecko už len necháte vysušiť.

Ak chcete čajové vrecúško vyčistiť dôkladnejšie, namočte ho na niekoľko hodín do octu a vody (jablčný alebo biely ocot) v pomere 1 diel octu a dva diely vody.

Ak sa čajové vrecko používalo na čaj s mliekom - po každom použití ho umyte v ruke. Ak bez mlieka, opláchnite a použite 1-2 krát (v ten istý deň) a potom ručne umyte.

Vylúhovaný čaj skompostujte.

Vyrobené z organickej bavlny s certifikátom GOTS. Šnúrka je z prírodnej nebielenej bavlny, bez farbív.

 

 

Vlastnosti
materiál bavlna
rozmery 9x9 cm
rozmery dĺžka šnúrky: cca 14cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Sklenená fľaštička s rozprašovačom 50ml - hnedá

Sklenená fľaštička s rozprašovačom sa môže hodiť v každej domácnosti. Na esenciálne oleje, domáce tekuté výrobky, na dezinfekciu rúk, ktorú šikovne vmestíte do kabelky. Hnedé sklo je vhodnejšie pre obsah, ktorý je náchylný na degradáciu slnečným svetlom.
1,30€

Zavárací pohár Weck tulipán - 220ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov a detských výživ. Sklenený vrchnák, tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,70€

Malá kefka na ruky s obrázkom

Malá kefka na ruky a nechty s motívom zvieratiek. Drevená obrázková kefka môže byť motiváciou pre deti na to, aby si pravidelne čistili a umývali ruky. :-) S prírodnými štetinami - kompostovateľná. Momentálne máme skladom kefky s týmito obrázkami: mačička, zajace, ovečka, veverička, medveď, včielka, jeleň, lev, srnka, ježko.
3,70€

Náhradná hlavica na kefu na riad - tvrdá

Náhradná hlavica s tvrdými tampico štetinami na výmenu do kefy na umývanie riadu.
1,20€