Pre firmy

Aj keď obyčajný uvedomelý jednotlivec dokáže veľa v zodpovednom prístupe k životnému prostrediu, ešte viac dokáže urobiť zodpovedný jedinec na vplyvnej pozícii vo firme :-)

Práve na všetkých CEO, COO, CMO, CCO, CHO alebo HR sa obraciame s ponukou na inšpiratívne darčeky a pozornosti pre zamestnancov aj zákazníkov.

Ak Vám záleží na tom, aby Vaši zamestnanci pristupovali uvedomolejšie k životnému prostrediu, môžete ich posunúť správnym smerom práve tak, že im ukážete, že to nie je módny trend, ale že sa im to naozaj vyplatí aj finančne. Pretože žiť ekologicky znamená využívať veci, ktoré sú kvalitné, opakovane a dlhodobo použiteľné a  ktoré po skončení svojho života neskončia na skládke odpadu.

Darček je skvelý spôsob ako ukázať svojim zamestnancom a obchodným partnerom, že sa žiť dá aj udržateľnejšie a môže to byť veľmi príjemné.

Pár ukážok firemných balíčkov, ktoré sme pripravovali:

firemny darcek jezko

darcek pre zakaznikov

firemny balicek pre zamestnancov

firemna pozornost

 

Chcete niečo iné? Nie je problém urobiť balíček presne podľa Vašich predstáv a v cene, ktorá sa Vám bude páčiť.

Balíčky Vám vieme zabaliť s ohľadom na prírodu (v taškách z recyklovaného papiera, previazané farebným lykom alebo jutovým špagátom, v bavlnenom vrecku a pod...)

 darčeková poukážka

Neviete sa rozhodnúť? Môžete darovať darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote, ktorú pripravíme práve pre Vás. Darčekové poukážky môžu byť v elektronickej aj papierovej podobe.

 Ak Vás naša ponuka oslovila, kontaktujte nás. My sa už teraz tešíme na spoluprácu s Vami.