ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Chistee čistič na interiér auta - 270ml

Vysoko účinný 100% prírodný prostriedok určený najmä na čistenie interiéru automobilov so sviežou vôňou citrusu. Podobne ako s ostatnými produktami CHISTEE, aj týmto prostriedkom môžete čistiť prakticky čokoľvek.
Kód: 70880
Dostupnosť: Kontaktujte nás
5,00€

Dôkladne a zároveň šetrne odstraňuje nečistoty zo všetkých typov povrchov vrátane palubnej dosky, plastov, sedačiek, koberčekov, čalúnených aj látkových poťahov.

Extra jemný rozprašovač zabezpečuje rovnomerné rozloženie prostriedku so sviežou vôňou citrusu. Vďaka aktívnej pene je prostriedok vhodný aj na čistenie z hĺbky textilných vlákien. Pre dokonalý efekt je potrebné prostriedok zmyť z čisteného povrchu.

Má silný antibakteriálny účinok a vytvára tak vo vašom aute dlhodobo zdravé prostredie.

Čistiaci prostriedok si viete vyrobiť aj z koncentrátov CHISTEE a šetriť tak životné prostredie aj svoj rozpočet.

Všetky produkty sú 100% prírodné,  100% biodegradovateľné a šetrné k vášmu zdraviu aj životnému prostrediu.

Použitie: Univerzálny čistiaci prostriedok nastriekajte na povrch, nechajte pôsobiť a opláchnite vodou. Špeciálna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý. Prostriedok môže pri teplote pod 15°C zmeniť farbu, čo nemá vplyv na jeho kvalitu ani čistiace vlastnosti. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. V prípade kontaktu prostriedku s očami, vypláchnite oči vodou. Prostriedok je 100% biodegradovateľný, nie je testovaný na zvieratách a je šetrný k vašej pokožke aj vášmu okoliu.

 

Vyrobené na Slovensku.

 

Vlastnosti
materiál obal: PET s rozprašovačom
objem 270ml
zloženie Olej z citrusových listov, lemongrass olej, mandľový olej, geránium olej, výťažok zo svetlicového oleja, olivový olej, kyselina askorbová, repkový olej, spracované extrakty cukrovej trstiny, organický alkohol, škoricový olej, extrakt z cesnaku, cédrový olej, spracovaná morská soľ, voda.
Tagy produktu