Čistiaci prípravok face & intim bar Ponio - tea tree a cajeput

Antimikrobiálny prebiotický tuhý čistiaci prípravok s kyselinou jantárovou a silicami čajovníka, kajeputu a badiánu - tieto ingrediencie spoločne zamedzujú rastu baktérií, čím znižujú zápal, zmierňujú akné a obnovujú mikrobiotu pokožky. So sviežou bylinkovou vôňou.
Kód: 3743322
: Ponio
Dostupnosť: Kontaktujte nás
9,30€

Antimikrobiálny čistiaci prípravok v tuhej forme je určený na čistenie pleti (všetky typy pleti - suchá, zmiešaná aj mastná, ale najmä pleť so sklonom k akné, infekciám a zápalom) a intímnych partií.

Prípravok má sviežu bylinkovú vôňu čajovníka, kajeputu a badiánu.

Obohatený kyselinou jantárovou, tento face & intim bar účinne bojuje proti akné, čiernym bodkám, zápalom. Poskytuje komplexnú a efektívnu starostlivosť o pleť aj intímne partie v jednom produkte.

  • Kyselina jantárová: Táto organická kyselina účinne pôsobí proti akné tým, že znižuje rast baktérií a odstraňuje odumreté kožné bunky, čím zabraňuje upchávaniu pórov. Kyselina jantárová zároveň reguluje pH pokožky a má antioxidačné vlastnosti, čím podporuje celkovú zdravú pokožku, zjednocuje tón pokožky a predchádza predčasnému starnutiu.

  • Čajovník a kajeput: Antimikrobiálne účinky týchto olejov pomáhajú pri ochrane proti bakteriálnym a vírusovým infekciám, a to nielen na pleti, ale aj v intímnych partiách.

  • Badián: Tento esenciálny olej má relaxačné účinky a zároveň pôsobí proti baktériám, čím s ostatnými zložkami podporuje ochranný štít vašej pokožky.

  • Inulín: Toto prebiotikum podporuje zdravú mikroflóru pleti a intímnych oblastí, čím napomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu.

  • Skvalán a glycerín: Tieto zložky navracajú vašej pokožke jej prirodzenú hydratáciu. Skvalán je mimoriadne blízky prirodzeným lipidom pokožky a pomáha udržiavať jej dlhotrvajúcu vláčnosť. Glycerín zase zachytáva vlhkosť a zabraňuje jej odparovaniu.

  • Jemné čistenie: biologicky odbúrateľné čistiace zložky spolu s kukuričným škrobom zmäkčujú pokožku a jemne, ale účinne odstraňujú nečistoty, so zachovaním prirodzeného lipidového plášťa pokožky

V snahe spojiť to najlepšie z prírody a vedy pre vás Ponio vytvorilo produkt, ktorý odráža ich hlboké presvedčenie o dôležitosti ekologického prístupu a lásky k pokožke. Pri výrobe tohto čistiacieho prípravku dbali na to, aby bol nielen účinný, ale aj šetrný k životnému prostrediu. Preto je 100% vegánsky a balený v papierovom obale, čo potvrdzuje ich záväzok voči našej planéte a vašim potrebám.

Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

 

Vyrobené na Slovensku.

 
Vlastnosti
materiál 50g
zloženie Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Sodium Cocoyl Isethionate (čistiaca zložka), Aqua (voda), Sodium Lauryl Sulfoacetate (čistiaca zložka), Inulin (prebiotikum), Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej), Glycerine(rastlinný glycerín), Succinic acid (kyselina jantárová), Squalane (skvalán), Melaleuca Alternifolia Oil (silica - čajovník), Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil (silica - kajeput), Illicum Verum Fruit Oil (silica - badián), Spirulina Platensis Powder (spirulína), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový antioxidant), Citric acid (kyselina citrónová), Linalool, Limonene (alergény prirodzene sa vyskytujúce v siliciach)
Tagy produktu