Eco-friendly domov - kniha

Kniha Eco-friendly domov je sprievodcom k vytvoreniu domácnosti šetrnej k životnému prostrediu. Vysvetľuje základy a zásady vedomého života - čitateľovi predstaví pozitíva rozhodnutia žiť udržateľnejšie.
Kód: 14379
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
12,20€

Autorka knihy Eco-friendly domov - Christine Liu - blogerka a odborníčka na tému udržateľného životného štýlu si s Vami prejde jednotlivé miestnosti domu - obývačku, kuchyňu, spáľňu a kúpeľnu.

Ponúkne Vám tipy, triky a 18 projektov vďaka ktorým si osvojíte štýl života s menším dopadom na životné prostredie. Či už tým, že si vyrobíte vlastnú zubnú pastu, budete využívať obnoviteľné zdroje energie, obmedzíte spotrebu plastov, založíte si vlastnú bylinkovú záhradu, prerobíte starý nábytok - to všetko sú kroky k zmene.

Počet strán: 160

Rok vydania: 2019

Jazyk: český

Autorka: Christine Liu

Vlastnosti
rozmery 185×240 mm
hmotnosť 646 g
materiál pevná väzba
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,60€

Náhradná hlavica na kefu na riad - tvrdá

Náhradná hlavica s tvrdými tampico štetinami na výmenu do kefy na umývanie riadu.
1,20€

Lufa - prírodná špongia - 15cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa sa využíva ako ekologická hubka na riad. Malá lufa sa nastrihá na kúsky aké potrebujete. Z jednej malej lufy vyjdú cca 4 hubky. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
2,20€

Nerezová slamka Iloveeco - zalomená s kefkou

Môžete ju si vziať so sebou na párty, na festival či do kaviarne. S jemným logom výrobcu Iloveeco. Zalomená antikorová slamka nahradí jednorazové plastové slamky. Dodávame s nylonovou kefkou na čistenie.
3,00€