Feel Eco odstraňovač škvŕn MAX - 200ml

Ekologický, účinný, koncentrovaný odstraňovač škvŕn s praktickým rozprašovačom na pranie menších škvŕn pri znečistenej bielizni. Vhodný na bielu i farebnú bielizeň. Ľahko biologicky rozložiteľný.
Kód: 3919102
Dostupnosť: Kontaktujte nás
4,35€

Tekutý koncentrovaný odstraňovač škvŕn na pranie obsahuje 92% podiel prírodného pôvodu. Je určený na pranie bodovo až máloplošne znečistenej bielizne.

Vyčistí škvrny od rôznych potravín, mastnoty, kozmetiky, blata, trávy i maziva.

Prostriedok je jemne parfumovaný, vhodný na bielu aj na farebnú bielizeň. Nie je vhodný na vlnu a hodváb.

Použitie: Aplikujte odstraňovač v dostatočnom množstve niekoľkými stlačeniami rozprašovača na škvrnu a blízke okolie. Ošetrenú škvrnu môžete vhodnou kefkou napeniť z oboch strán, nechať pôsobiť a dať bielizeň vyprať bežným spôsobom.

Pri farebnej bielizni môžete najprv overiť stálosť farieb na skrytom mieste.

Prostriedok je ľahko biologicky rozložiteľný - vhodný aj pre domáce čističky odpadových vôd.

Zloženie na báze aktívnych látok vyrobených zo sacharidov, repkového a kokosového oleja sú vylepšené mydlom a posilnené vysokou dávkou enzýmových pomocníkov. Jemne dávkovaná vôňa je zladená s "Pracím gélom Color". Do produktu sa nepridávajú žiadne farbivá.

Obal je plne recyklovateľný.

Skladujte v suchu a chlade.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc.

S certifikátom Únie Ecolabel.

 

Vyrobené v Českej republike.

 
Vlastnosti
zloženie 5 % alebo viacej, ale menej ako 15 %: Aniónové povrchovo aktívne látky: aktívne látky na báze rastlinných olejov (najmä repkový, kokosový a palmový), ktoré dodávajú prostriedku penivosť a účinnosť; Neiónové povrchovo aktívne látky: látky na báze rastlinných olejov a cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza) - zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny; menej ako 5 %: Enzýmy: aktívne zložky umožňujúce účinne prať pri nízkych teplotách - štiepi komplikované nečistoty na menšie, o ktoré sa postarajú ostatné aktívne látky; Mydlo: dodáva prostriedku odmasťujúci silu, umývacie účinnosť a penivosť - v tekutých prípravkoch sa používa zloženie na báze rastlinných (kokosových) olejov, u práškových z živočíšnych tukov; Parfumy: zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácnych syntetických zložiek, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve; parfumy určujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú; PHENOXYETHANOL
objem 200ml
Tagy produktu