Keap Leaf

Keep leaf logoKolekcie spoločnosti Keep Leaf sú navrhnuté s ohľadom na životné prostredie a podporujú opätovne použiteľné, organické a udržateľné produkty a materiály. Ich cieľom je znížiť množstvo toxínov a odpadu, ktorý sa dostáva na skládky a do pôdy, a pomôcť tak urobiť zo sveta zelenšie miesto pre budúce generácie. Všetky produkty neobsahujú olovo, ftaláty a BPA.

Keep Leaf založila Jaswinder Salh, matka z Toronta s vášňou pre textil a dizajn. S rastúcim záujmom o naše životné prostredie a presvedčivou túžbou znížiť svoju uhlíkovú stopu začala Jas vyvíjať produkty, ktoré vyzerajú skvele a zapadajú do environmentálne uvedomelého životného štýlu.

Jas vie, že na to, aby si spotrebitelia uprednostnili opakovane použiteľné produkty pred pohodlnosťou jednorazových, musia byť opakovane použiteľné produkty viac než len zelené – musia byť aj štýlové. Obaly na desiatu a tašky na obed Keep Leaf ukazujú, že byť zelený neznamená byť nudný, ale zábavný a šik.

Keep Leaf verí v etickú výrobu a ich produkty sa vyrábajú v ich ženskom družstve v Indii. Družstvo dáva ženám príležitosť pracovať, čo im umožňuje dosiahnuť rodovú rovnosť a cítiť sa skutočne oprávnene.

https://keepleaf.com/