Kompostovateľné tašky Eko Status - 3kg (50ks)

Bio kompostovateľné tašky s uchami vyrobené z rastlín a kukuričného škrobu. Použiť sa môžu ako sáčky alebo menšie tašky na nákup a sedia aj do nádob na kuchynský odpad s objemom 7l. V rolke je 50ks.
Kód: 1225242
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
4,00€

Ovocie, zelenina, pečivo, desiata alebo drobný nákup? Eko Status univerzálne kompostovateľné tašky sa potešia akémukoľvek využitiu.

POZOR! Sáčky nie sú vhodné na dlhodobé uschovávanie pečiva - pečivo stvrdne.

Plne kompostovateľné v domácich aj priemyselných podmienkach.

Výhody materiálu: je priedušný a napomáha vlhkosti k vypareniu - potraviny udržia dlhšie čerstvé, pečivo sa v nich nezaparí. Ak sú použité ako odpadové vrecká, odpad sa v nich vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu.

Vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovanie je 18 mesiacov od dátumu výroby.

Udržujte mimo dosahu detí. 

Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Vhodné do domáceho kompostu aj priemyselnej kompostárne. Produkty spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432, ako aj OK home compost.

 

Vyrobené na Slovensku.

 

 

 

Vlastnosti
materiál rastliny, kukuričný škrob
rozmery 25+15 cm x 39,5 cm
rozmery hrúbka: 15 mikrónov
objem 5-6 litrov
hmotnosť nosnosť: 2,5-3kg
Tagy produktu