Modulárny kôš - 36l - štvrťkruh

Elegantný samozhášací odpadkový kôš vhodný aj na triedený odpad (možnosť skombinovať aj so štvorcovým košom). Kôš je vhodný do vonkajších aj vnútorných priestorov. V rôznych farebných prevedeniach: čierny, biely, sivý. Tento tovar je na objednávku - v prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
Kód: 122342
Dostupnosť: Kontaktujte nás
390,00€

Odpadkový kôš so samozhášacími vlastnosťami - v prípade vzniku požiaru v odpadkovom koši sa oheň uhasí. Ak sa obsah koša vznieti, horúci vzduch (vďaka špecifickému tvaru koša) cirkuluje takým spôsobom, že preruší prístup kyslíka, čím oheň uhasí.

Kôš je vyrobený z robustnej lakovanej pozinkovanej ocele. Vďaka nastaviteľnýcm nožičkám bude kôš v rovine aj na nerovnom teréne.

Spájaním modulárnych košov si vytvoríte "stanicu" na triedenie odpadu. Môžete spájať samotné štvrťkruhy alebo ich môžete skombinovať aj so štvorcovým tvarom koša.

Ideálny kôš do interiéru aj exteriéru: kancelárie, na recepciu, do spoločných priestorov kín, kongresových hál, na terasy hotelov, reštaurácií a pod.

S certifikátom TÜV (len pre papierový obsah).

 

Vyrobené v Číne pre luxemburskú firmu Probbax.

 

 

Vlastnosti
materiál nehrdzavejúca oceľ
hmotnosť 14kg
rozmery 35x35x75cm
priemer otvoru: 11cm
Tagy produktu